Corsair CMSX4GX4M1A2400C16 VENGEANCE 4GB DDR4 2400MHz C16 SODIMM
SKU CMSX4GX4M1A2400C16
Corsair 4GB (1x4GB) VENGEANCE BLACK LPX DDR4 SODIMM 2400MHz C16 Memory
Teknik Detaylar
Marka : Corsair
Ürün Kodu : CMSX4GX4M1A2400C16
Bellek Serisi : VENGEANCE
Kullanım Alanı : SODIMM
Bellek Tipi : DDR4
Kapasite : 4GB
Modül Sayısı : Tek Modül (1x 4GB)
Bellek Hızı : 2400MHz
Voltaj : 1.20 V
Test Gecikme Değeri : 16-16-16-39
Soğutucu : BLACK LPX
SPD Bellek Hızı : PC4-17000 (2133MHz)
SPD Gecikme Değeri : 15-15-15-36
SPD Voltaj : 1.2V
Bellek Pin Sayısı : 260
Garanti Süresi : Ömür Boyu
EAN Numarası:
| Kullanım Alanı |
Notebook |
| Kapasite |
4 GB |
| Bellek Türü |
DDR4 |
| Frekans Hızı |
2400 MHz |